Alvarado ir Grahamas atvedė „Pelicans“ į įspūdingą pergalę 126:109 prieš „Bulls“

Paskutinę savo sezono namų tribūną atidarė Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda, 122:109 įveikusi Čikagos „Bulls“.

Su pergale Pelsas vėl pakilo į devintąją vietą Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje.

Devonté Graham (taip, perskaitėte teisingai) pirmavo su 30 taškų. Grahamas susijungė penkiais iš septynių bandymų įmušti 3 taškus. Paskutinį kartą tiek trigubų jis sumušė sausio mėn. 24 prieš „Pacers“.

Nuo vasario mėn. 1, Greimas prieš išsiveržimą šiąnakt šaudė kiek daugiau nei 31 proc. iš gilumos ir 33 proc.

CJ McCollumas pelnė 25 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Jonas Valančiūnas pelnė 16 taškų ir atkovojo 19 kamuolių.

Tačiau raktas į pergalę buvo tas, kad „Pelicans“ atrado savo gynybinę tapatybę, kai reikėjo. Pelsas per pirmąjį ketvirtį atidavė 39 taškus, o antrajame kėlinyje sulaikė „Bulls“ – 47. Naujasis Orleanas per du kėlinius leido Čikagai pataikyti 10 iš 18 tritaškių, tačiau privertė savo varžovą praleisti 12 iš paskutiniųjų 16 iš už lanko.

„Kalbėjomės apie tai susikalbėjimo metu, bet mūsų vaikinai žino, kad 39 taškai per pirmąjį ketvirtį nėra priimtini norint laimėti rungtynes“, – po rungtynių sakė Willie’is Greenas. „Mes visi apie tai kalbėjome ir laikėme vienas kitą atsakingai, kad išeitų geriau. Jie padarė savo nuopelnus. Jie išėjo ir įvykdė žaidimo planą gindamiesi, o tai tiesiogiai lėmė mūsų gebėjimą žaisti puolime.

Grahamas sakė, kad jis ir jo komandos draugai išgirdo Greeno žinią.

„Po pirmojo kėlinio treneris buvo tik apie gynybą ir apsaugą“, – sakė jis. „Akivaizdu, kad Zachas (Lavine’as) darys tai, ką daro Zachas, bet tu turi priversti kitus vaikinus tave nugalėti, o mes visi turime būti vienoje stygoje gindamiesi. Taigi, manau, kad mūsų gynyba sustiprėjo nuo antrojo kėlinio iki ketvirtojo, o tada žaidėme puolime.

„Pelicans“ atkarpą paskatino naujokų poros žaidimas. Pirma, laikui pasibaigus trečiajame, Trey’us Murphy III atkovojo puolimą, o paskui…

Murphy’s dunk pribloškė Smoothie King Center.

„Mūsų minia ir gerbėjai buvo puikūs“, – sakė Greenas. “Energija pastate buvo fantastiška.”

Ir tada atėjo Jose Alvarado laikas sužibėti.

Alvarado persekiojo Čikagą gynyboje, kaip tik galėjo. Ir vėl Jose įrodė, kad gali šauti keturis iš penkių bandymų nuo parketo, įskaitant abu tritaškius. Jis taip pat atliko tris rezultatyvius perdavimus.

„Jie man atidavė kamuolį reikiamu laiku, tinkamoje vietoje, o aš tiesiog pasitikėjau savo darbu“, – sakė jis. „Kiekvieną dieną ateinu stengdamasis būti geriausia savo versija ir šiandien sekėsi tikrai gerai.

Naujasis Orleanas dominavo „Bulls“ ekipoje ketvirtoje vietoje ir pelnė 40 taškų rekordą, o Čikagą – 24.

Larry Nance Jr. sužavėtas savo „Pelicans“ debiutu, pelnęs devynis taškus kartu su keturiomis lentomis ir blokuotu metimu. Jis pademonstravo atakuojantį ir gynybinį universalumą, kuriuo išgarsėjo per savo karjerą.

Pelsas laimėjo keturias iš šešių, o šį savaitgalį laukia laimėtos rungtynės su „Spurs“ ir „Lakers“. Brandono Ingramo sugrįžimas taip pat gali būti neišvengiamas.

Jei jie galės toliau taip žaisti, kai taps sveikesni, ir jei „Clippers“ ir „Lakers“ toliau kovos…