Brangiai kainuojančios akimirkos, laisvos gynybos problema, kai drakonai grįžta į žemę prieš Audrą

Po trijų pergalių iš eilės, įskaitant sukrėtimą Anzac dieną, „Dragons“ treneris Anthony Griffin būtų atėjęs į žaidimą su Melburnu, manydamas, kad jie bus konkurencingi.

Deja, šis įsitikinimas tikriausiai išsisklaidė po pralaimėjimo 42:6 prieš audrą, kuri privertė Red V sumokėti už esmines klaidas ir laisvą gynybą.

Griffino komanda pirmąsias 30 minučių buvo žaidime iki akies, bet siaubo akimirka Jack Bird leido Nickui Meaney’iui pabėgti ir nepaliestam įmušti, o pertraukos metu Melburnas išsiveržė 12 taškų.

Audros pusėje akivaizdžiai įsibėgėjus, kopėčios lyderiai antrajame kėlinyje per 20 minučių išnaudojo keturis bandymus, išnaudodami keletą tolimų pastangų ir Harlem Globetrotter primenančių akimirkų.

Kalbėdamas su žiniasklaida po žaidimo, Griffin atkreipė dėmesį į paukščio perėmimą, kuris leido pasvyruoti Melburnui ir panaikinti rankų lenkimą.

„Manau, kad pirmasis kėlinys buvo neblogas futbolo žaidimas“, – sakė jis.

„Suteikėme jiems šešis taškus su tuo perimtu kamuoliu, manau, galite tai pavadinti praėjusiame žaidime.

„Jie yra tikrai gera gynybos pusė ir mums reikėjo šiek tiek daugiau kantrybės ir šiek tiek daugiau poliravimo praėjusiame žaidime.

“Turėjome keletą beveik pralaimėtų situacijų, tačiau tai buvo šiandienos iššūkis – išlikti žaidime ir laukti, kol turėsime galimybę. Buvome šiek tiek nekantrūs ir nedarėme pakankamai spaudimo.

„Dėl šios priežasties praėjusiame žaidime rezultatas buvo nuo šeštos iki 12, mes nubėgome į apačią ir davėme jiems perimtą kamuolį.

“Tai buvo didelis lūžis žaidime.”

Nepaisant to, kad nebuvo išleista daug taškų, St George Illawarra praėjusį savaitgalį sunkiai suvaldė „Tigrus“, o sekmadienio popietę tai vėl buvo akivaizdi problema.

Tokie kaip Haris Grantas ir Brandonas Smithas padarė sumaištį audrai ir suteikė drakonams didžiulę pamoką.

„Akivaizdu, kad antrajame kėlinyje jie pasisuko ir mes nebuvome pakankamai geri gynyboje“, – sakė Griffinas.

„Maniau, kad ten buvo tikrai geras 40–50 minučių konkursas. Jei bet kuriame etape būtume galėję pasiekti 12-6, tai nebuvo reikalas greitai pasiekti – jei ten tęsėme ciklą, bet neužsidirbome teisės į gynybą.

„Keletą kartų buvome juos atmušę į savo pusę ir tris ar keturis taškus, bet nedarėme pakankamai spaudimo ir nepaleidome. Jie yra tikrai gera pusė ir atliko keletą keistų bandymų.

„Šiandien turėjome daug gintis. Nebuvau patenkintas kai kuriais dalykais žaidimo gale.

“Jie gavo perimtą kamuolį prieš pat kėlinį, bet iki tol maniau, kad tai buvo tikrai geras rankų lenkimas. Pirmojo kėlinio gale buvome šiek tiek nekantrūs su kamuoliu.

„Turime šešių dienų apyvartą ir kitą savaitę būsime geresni“.

„Dragons“ kapitonas Benas Huntas taip pat kritikavo „Dragons“ vidurinę gynybą – jo komanda praleido 50 atmušimų, o Storm – 19.