Olimpinis pažadinimo skambutis: Jennifer Jones serija baigiasi, o Markas McMorrisas negaili įvarčių

Jennifer Jones savo nepralaimėjimų seriją olimpinėse žaidynėse nutrūko penktadienį – 8:5 pralaimėjo Japonijai.

Šešis kartus Kanados čempionas ir dukart pasaulio čempionas sunkiai pataikė metimus, 66 procentus metimų, o japonas Satsuki Fujisawa buvo dominuojantis ir padėjo Japonijai per pirmuosius penkis endus iškovoti tris taškus.

Kanada turnyre nusileido į 1:1, o kitą kartą penktadienį 20.05 val. ET susitiks su Švedija (1:1). Visus veiksmus galite stebėti „CBC Sports“ programėlėje, „CBC Gem“ arba adresu CBCSports.ca.

ŽIŪRĖTI | Jonesas patyrė pirmą pralaimėjimą olimpinėse žaidynėse, kai Kanada nusileido Japonijai:

Puiki Jennifer Jones serija 12:0 olimpinėse žaidynėse nutrūko, Kanadai nusileidus japonei Satsuki Fujisawa 8:5. 3:23

Žuvis užima 6 vietą 10 000 m

Graeme Fishas buvo geriausias kanadietis 10 000 metrų bėgimo rungtyje, tačiau nė vienas lenktynininkas neprilygo švedui Nilsui van der Poeliui, kuris pagerino savo paties pasaulio rekordą pakeliui į antrąjį aukso medalį 2022 m. Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

Van der Poelis penktadienį buvo beveik kitoje klasėje, 13 sekundžių skirtumu nugalėjęs lenktynes ​​prieš olandų čiuožyklą Patricką Roestą ir įveikęs greitesnį laiką per kiekvieną iš likusių penkių ratų.

Norėdami žiūrėti van der Poelio pasaulio rekordo pasirodymą ar ką nors kita, ko praleidote per naktį, Čia galite žiūrėti visas olimpinių įvykių pakartojimus.

24-erių Fishas iš Moose Jaw, Sask., debiutuodamas olimpinėse žaidynėse finišavo per 12 minučių 58,8 sekundės.

Olimpinį čempioną ginantis kalgarietis Tedas Janas Bloemanas finišavo aštuntoje vietoje.

Lenktynių metu Bloemenas buvo pastebėtas bendraudamas su savo treneriu – tai reta šiame sporte.

Kalbėdamas su „CBC Sports“ atstove Anastasia Bucsis, Bloemenas teigė bandantis įvertinti, ar reikia sutaupyti energijos, kad sekmadienį vyktų komandos persekiojimo kvalifikacija.

ŽIŪRĖTI | Kanados greitasis čiuožėjas Graeme Fishas užėmė 6 vietą 10 000 m bėgime:

Kanados greitasis čiuožėjas Graeme Fishas užėmė 6 vietą 10 000 m bėgime

Briedžio žandikaulio Graeme’o žuvis, Sask. 2022 m. Pekine vykstančioje vyrų 10 000 m greitojo čiuožimo rungtyje užima šeštąją vietą 12:58,80. 15:21 val

McMorrisas skamba iš snieglenčių balų

Markas McMorrisas, anksčiau šią savaitę iškovojęs bronzos medalį vyrų slopestyle rungtyje, kritikuoja varžybų, kuriose auksą iškovojo kanadietis Maxas Parrot, teisėjavimą.

Viename iš savo šuoliu Parrot nepataikė graibstymo, tačiau klaidą teisėjai nepataikė, todėl kanadietis už tai nebuvo nubaustas į savo balą.

Skaitykite daugiau apie tai, ką McMorrisas ir Parrot turėjo pasakyti CBC Sports Mylesas Dichteris savo istorijoje.

McMorrisas ir Parrot dar kartą varžysis šiose žaidynėse. Vyrų big air kvalifikacija numatyta pirmadienį.

Gagnonas grįžta į olimpines žaidynes

Marie-Michèle Gagnon grįžęs į olimpinį žaidynės moterų super-G finišavo 14-oje vietoje.

32 metų žaidėjas iš Lac-Etchemin, Que., buvo geriausias kanadietis, finišavęs per minutę 14,65 sekundės. Tai trečioji jos olimpiada, nes 2018 m. Pjongčango žaidynes ji praleido dėl traumos.

Toronietis Roni Remme slidėmis nuslydo į 24 vietą, nors treniruotėje prieš pat bėgimą susižeidė ranką. Ji išsiveržė į priekį ir pagerino savo 37 vietą super-G klasėje prieš ketverius metus.

Abi kanadietės varžysis moterų nusileidimo rungtyje, kurią galėsite stebėti penktadienį 22 val. ET.

Leveille’as patenka į 30 geriausių vietų

Olivier Léveillé iš Sherbrooke, Que., Penktadienį buvo geriausias kanadietis vyrų 15 kilometrų klasikinio lygumų slidinėjimo lenktynėse ir užėmė 29 vietą.

30 geriausių 20-mečio žaidėjo vieta iki šiol buvo geriausia šiose Pekino žaidynėse. Jis finišavo per 40 minučių ir 52 sekundes.

Kitas olimpinis naujokas Rammy Drolet iš Rossland, BC, užėmė 33 vietą, o Gatineau, Que., vietinis Antoine’as Cyr’as užėmė Kanados kontingentą 37-oje vietoje.

Lunderis pagerina 7,5 tūkst. biatlono distanciją

Moterų 7,5 kilometro biatlono sprinto rungtyje aukščiausia kanadietė buvo Emma Lunder ir užėmė 32 vietą.

30-metė iš Vernono, BC, lenktynėse nepataikė tik į vieną šūvį ir pagerino savo 54-ąją vietą Pjongčange 2018 m.

Kalgario Meagan Bankes užėmė 77 vietą, Sarah Beaudry iš Prince George, BC, užėmė 80, o Emily Dickson iš Burns Lake, BC – 81 vietą.