„Pelicans“ siekia pirmosios 5 pergalių serijos nuo 2017–2018 m. sezono

+15

+28

+30

+34

Dėl šių pergalių skirtumų dabartinėje keturių pergalių serijoje „New Orleans Pelicans“ tapo gana elitine kompanija.

Remiantis ESPN Stats & Info tviteryje, dar trys komandos istorijoje per pirmąsias keturias rungtynes ​​po Visų žvaigždžių pertraukos turėjo +90 taškų skirtumą. 1956–1967 m. „Celtics“ ir 1982–1983 m. „76ers“ laimėjo NBA finalą. 2012–2013 m. „Pacers“ pralaimėjo Rytų konferencijos finalą per septynias rungtynes.

Ar tai reiškia, kad „Pelicans“ yra garantuotas gilus atkrintamosiose varžybose? Nr. Tačiau tai rodo, kaip įspūdingai jie pradėjo antrąją sezono pusę.

Dar svarbiau, kad turėtume tikėtis, kad visi būsimi varžovai į tai atkreips dėmesį, įskaitant šį vakarą gresiantį Denverio Nuggets.

Naujasis Orleanas paskutiniame susitikime įveikė Denverį 113:105. Herbas Jonesas pelnė beveik karjeros rekordą – 25 taškus, o Jaxsonas Hayesas – 4 – greitai tapo dalyku. Tačiau nuo šio susitikimo „Nuggets“ laimėjo devynias iš paskutinių 11 rungtynių. Vėlgi bus labai svarbu sulėtinti jų nusikaltimą.

Po pralaimėjimo Naujajam Orleanui Denveris vidutiniškai pelno 117,8 taško. Nikola Jokičius, kuris terorizavo „Pelicans“ per tris ankstesnes šio sezono rungtynes ​​(31,0 PPG, 12,0 REB, 10,0 AST), sulaukia pagalbos iš sąrašo aukštyn ir žemyn, o aštuoni kiti žaidėjai nuo vasario mėnesio pelno dviženklį taškų skaičių. 5.

Negalima ignoruoti, „Nuggets“ gynyba taip pat puikiai žaidė per šią atkarpą (106,6 DRTG – 3 vieta).

Tačiau jei yra Achilo kulnas, jokia kita komanda per pastarąjį mėnesį vidutiniškai nepraleido daugiau rungtynių (16,2) nei „Nuggets“. „Pelicans“ turi siekti pasinaudoti pranašumais ir, jei jų pastarasis žaidimas yra koks nors požymis, planuokite, kad tai įvyks.

Atvejai, kai gynyba paverčiama puolimu, buvo akivaizdūs per Naujojo Orleano švytinčią keturių rungtynių atkarpą. Nuo „Visų žvaigždžių“ pertraukos „Pels“ pirmauja lygoje pagal pramuštus taškus (23,5) ir greitąsias pertraukas (20,5).

Nenuostabu, kad Herbertas Jonesas sukelia didžiausią chaosą (4,5 nukreipimo, 2,8 pavogto kamuolio, 1,3 bloko).

Jonesas gynė Donovaną Mitchellą taip efektyviai penktadienio pergalę Jutos gynėjai po rungtynių prakalbo apie įspūdingą Naujojo Orleano naujoką Willie’iui Greenui.

„Iš tikrųjų kalbėjausi su Donovanu koridoriuje, o jis kalbėjo apie Herbą“, – penktadienį po „Pelicans“ pergalės sakė Greenas. „Jis ką tik pasakė, kad yra vienas iš nedaugelio naujokų, kuriuos turi planuoti, nes jo instinktai yra neįtikėtini.

Anot koeficientų, „Pelicans“ šiąnakt prieš „Nuggets“ atsilieka 3,5 taško. Tačiau Naujasis Orleanas šiuo metu žaidžia taip pat gerai, kaip ir visi kiti lygoje.

CJ McCollumas ir Brandonas Ingramas nuo „Visų žvaigždžių“ pertraukos kartu vidutiniškai pelno daugiau nei 50 taškų, atkovoja 10 kamuolių ir atlieka 13 rezultatyvių perdavimų. Naujojo Orleano puolimas (121,9 ORTG) yra antras, jų gynyba (95,0 DRTG) – pirmoji.

Reikia pažymėti, kad Pelsas siekia savo pirmosios penkių pergalių serijos nuo 2017–2018 m. sezono pabaigos. Visi turėtų gerai atsiminti tą kampaniją, kurios kulminacija buvo pirmasis „Trail Blazers“ smūgis.

„Pelicans“ šį sezoną džiaugėsi dar keliomis 4 pergalių serijomis, tačiau iki šiol nepavyko iškovoti penkių pergalių iš eilės. Galbūt senas posakis, kad trečias kartas žavi, skamba tiesa.

Patikrinkite „DraftKings“ sporto lažybosoficialus sporto lažybų SB Nation partneris.

PSO: Naujojo Orleano Pelicans (27-36) val Denverio „Nuggets“. (37–26)

Kada: 2022 m. kovo 6 d., 19:00 val

Kur žiūrėti: Bally Sports Naujasis Orleanas, NBA lygos leidimas

Kur klausytis: ESPN 100,3 FM

Daugiau Pelikanai pasikalbėkite, užsiprenumeruokite „The Bird Calls“ podcast’ą iTunes, „Spotify“., Siuvėjas arba Google Podcast’ai. Galite sekti šį autorių Twitter adresu @OlehKosel.